Suadiye Kurye

(0216) 442 1241

  • Acil Kurye
  • 18 Ocak 2018

Suadiye Moto Kurye

(0216) 442 1241


Suadiye Moto Kurye

Suadiye moto kurye hizmetiyle, müşterilerimizin vermiş oldukları adreslere son derece hızlı bir şekilde teslimat sağlamaktayız. Bu anlamda en büyük firma misyonumuz güvenli ve hızlı kargo hizmeti sunmaktır. 7/24 aralıksız olarak verdiğimiz kargo dağıtım hizmetimizle, istediğiniz saatte kargolarınız sizlere ulaştırılmaktadır. Covid-19 kuralarına göstermiş olduğumuz hassasiyet çerçevesinde, kuryelerimiz sosyal mesafeye son derece dikkat etmektedir. Ayrıca kuryenizi taşıyan araçlarımızın dezenfektasyon işlemleri de her dağıtımdan sonra, mutlaka yapılmaktadır. Kargo sürecinde sağlığınızı tehlikeye atacak hiçbir riskli durum bulunmamaktadır. Kargolarınız özenli bir şekilde paketlenir ve kargolarınızın içeriğinde ne bulunduğu bilgisi büyük bir gizlilikle korunur. Paketinizde teslimat anında herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmazsınız. Son derece güvenli güzergahlar tercih edilerek, son teknolojiye sahip donanımlı araçlarımızla kuryelerinizi kapınıza kadar sorunsuz bir şekilde ulaştırmaktayız.

Suadiye Moto Kurye Hizmetinden Nasıl Faydalanabilirim?

Suadiye moto kurye hizmetimizden faydalanmak için öncelikle;

  • * Firmamızla iletişimi (0216) 442 1241 telefon numarası aracılığıyla veya web sitemiz üzerinden bağlantı kurmalısınız.

  • * Hizmet almak istediğiniz araçların türlerini, kargonuzu göndermeden önce mutlaka belirlemeniz gerekir.

  • * Kargonuzun işlemleri yapılırken, teslim edilmesi gereken gün ve saati söylemeyi unutmamalısınız.

  • * Teslim edilecek adresin bilgilerini, doğru ve eksiksiz olarak kuryelerimize bildirmeniz gerekir.

Suadiye Kargolama Süreci Nasıl Olur?

Moto kargo hizmetlerimiz, öncesinde belirlenen gün ve teslimat seçenekleriyle sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlar. Kargolarınızı gönül rahatlığıyla, firmamıza teslim edebilirsiniz. Teslimat yapılmadan önce, gerekli evraklar düzenli bir şekilde oluşturulur ve kargonuzun üzerine eklenir. Ayrıca kargonuz son derece özenli ve zarar görmeyecek şekilde paketlenir. Müşterilerimizin kargolarını hangi araçlarla göndereceklerini önceden seçme imkanları vardır. Seçmiş olduğunuz kargo aracınızın dezenfekte işlemleri özenli bir şekilde yapılır. Kargonuz, aracın taşıma alanına güvenli bir şekilde, kurye şoförlerimiz tarafından yerleştirilir. Kurye şoförlerimiz, verdiğiniz en uygun ve güvenli yolun rotasını oluşturarak, yola çıkarlar. Belirttiğiniz saatte ve günde, kargonuzu tarafınıza teslim ederler. Teslim esnasında Covid-19 kurallarına uygun biçimde teslimatı gerçekleştirirler. Bu kaliteli hizmetlerimizden yararlanmak için, tek yapmanız gereken firmamızla iletişime geçmektir. Telefon numaramız üzerinden, bilgi almak amacıyla bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Suadiye Güncel Moto Kurye Fiyatları

Suadiye moto kurye fiyatları çeşitli faktörlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bu noktada:

  • * Taşınan eşyanın tipi,

  • * Taşıma esnasında kullanılacak araç,

  • * Talep edilen hizmet modeli,

  • * İki adres arası mesafe gibi faktörler fiyatlandırmada doğrudan etki sahibidir.

Her zaman müşteri memnuniyetini referans alarak ilerleyen bir firma olarak, en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti sunmaya gayret ediyoruz. Firmamızın hizmetleri ve fiyatlandırmalar hakkında detaylı bilgi almayı isterseniz müşteri temsilcimize ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden bizlerle görüşme sağlayabilirsiniz.

(1) Comments

Acil Kurye2 min ago

Suadiye merkezli firmamız ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment