Maltepe Kurye

(0216) 442 1241

Maltepe Moto Kurye
  • Acil Kurye
  • 18 Ocak 2018

Maltepe Moto Kurye

(0216) 442 1241


Maltepe moto kurye hizmetlerimiz kapsamında, İstanbul'da birçok adrese hızlı bir şekilde kargo teslimatı yapmaktayız. Teslimatlar yapılırken gizlilik ve güvenlik kurallarına son derece dikkat edilmektedir. Müşterilerimizin kargolarının içerikleri, iyi paketlenmiş ambalajlar sayesinde korunmaktadır. Ayrıca kaliteli ve son teknolojinin ürünü olan motorlarımızla, güvenliğine gereken önem verilmektedir. Motor taşımacılığı, diğer araçlara göre daha farklı yapıda olduğu için uzman şoförler tarafından yapılmaktadır. Bu işin eğitimini almış ve deneyimli kuryelerimizle işbirliği yapılmaktadır. Teslimat sırasında, kuryelerimiz son derece nazik ve pratiktirler. Covid-19 kurallarına uygun şekilde, kargolarınızı sizlere teslim ederler. Evde bulunmadığınız durumlarda, mutlaka iletişime geçerek sizlere kargonuzla alakalı bilgiler verirler. Teslimat sırasında kargonuzda herhangi bir olumsuz durum oluşmaz. Oluşması durumunda ise, firmamız tarafından gerekli işlemler anında yerine getirilir.

Maltepe Moto Kurye Dağıtımı Nasıl Yapılır?

* Güvenlik

  • * Gizlilik

  • * Hız

Bu ilkeler doğrultusunda, kargolarınız en iyi şekilde ambalajlanır ve gizlilikleri korunmuş olur. Paketi taşıyan kuryelerimiz dahi, kimse kargonuzun içeriğine ait bilgiye sahip değildir. Kargonuzun üzerine, fatura ve adres bilgilerinizin yazılı olduğu evraklar mutlaka eklenir. Bu evraklarda herhangi bir eksiklik veya herhangi bir olumsuz durum oluşmaz. Evraklarda yazılı olan, kişisel bilgilerinize erişemez ve kullanamaz. Kargonuz, kaliteli araçlarla taşındığı için güvenliği de sağlanmaktadır. Motorların taşıma haznelerinde bulunan, koruyucular sayesinde kargonuzun yapısına zarar gelmez. Adresinize ulaştığında yapısında; parçalanma, kırılma, açılma gibi durumlar asla gözlenmez. Kuryelerimizin becerileri sayesinde, en güvenli yollar kullanılarak, son derece hızlı bir şekilde adresinize getirilir.

Maltepe Moto Kurye Avantajları

Firmamızın nihai amacı; müşterilerimize en iyi ve en kaliteli hizmetleri sağlayarak, kargolarını en hızlı şekilde teslim etmektir. Firmamızın imkanları doğrultusunda, müşterilerimizin işini kolaylaştıran birçok konuda avantaj sağlamaktayız.

  • * Hızlı teslimatlarımız sayesinde, müşterilerimizin zamandan ve mekandan tasarruf etmelerini sağlıyoruz.

  • * Son derece bütçe dostu olan, fiyat listemizle hizmet veriyoruz.

  • * Birbirinden farklı araç seçeneklerimizle, kargolarınızın güvenliğini koruyoruz.

  • * Maltepe içinde ve dışında birçok adrese kargo dağıtımı yapıyoruz.

  • * Covid-19 önlemleri doğrultusunda, müşterilerimizin sağlıklarını korumaya özen gösteriyoruz

  • * 7/24 aktif olarak çalışan iletişim ağımızla, bağlantılarınıza anında geri dönütler veriyoruz.

Maltepe Moto Kurye Fiyatları

Maltepe moto kurye fiyatları, birden çok faktöre bağlı olarak zaman zaman değişiklik göstermektedir. Bu değişimlerin ilki, yıllık ekonomik durumlardan meydana gelmektedir. Bu enflasyon değerlerine bağlı olarak, kurye piyasasındaki rekabetten doğan fiyat listelerinde farklılıklar oluşmaktadır. Her kargo şirketi, kendi fiyat listesini bu özellikler doğrultusunda güncellemektedir. Müşterilerimizin tercihlerine bağlı olarak gelişen, fiyat değişiklikleri de bulunmaktadır. Seçilen kurye araçlarının türleri, fiyatlarda artış veya iniş olmasını belirleyen ana etmenlerdendir. Kuryeninin teslim edileceği adres de, fiyatlarda farklılıklar oluşmasını sağlayan temel nedenlerden biridir. Bu nedenlere bağlı olarak, müşterilerimizin öncesinde bizlerle iletişime geçmesi gerekmektedir. İletişime geçildiği taktirde, fiyat konusundaki detaylı bilgi almak son derece kolaydır. İletişim kurmak için, telefon numaramızı veya web sitemizi kullabilirsiniz.

(1) Comments

Acil Kurye2 min ago

Maltepe merkezli firmamız ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment