Kadıköy Kurye

(0216) 442 1241

  • Acil Kurye
  • 18 Ocak 2018

Kadıköy Kurye Hizmeti

(0216) 442 1241

Kadıköy Moto Kurye

Evrak, paket, özel eşya ya da  içeriği çok önemli bir koli... Bunlar hayatımızın belkide birçok anında göndermemiz gereken eşyalar olarak karşımıza çıkarlar. İş hayatında evraklar her zaman çok önemlidir ve titizlikle saklanırlar ya da gitmesi gereken kuruma gönderilirler

Kadıköy Moto Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü Motokurye hizmetleri vermektedir.

Posta ya da kargo şirketlerinden çoğu firma şikayetçidir, çünkü evraklarına gereken önem gösterilmez ve zarar görmemesi gereken evraklar zarar görür. Acil kurye, firmaların bu şikayetlerini duyan bir motokurye firmasıdır. Gönderilere gerekli özenin gösterilmesi bilincinde olan firmamız bünyesindeki çalışanları ile özverili bir şekilde evraklarınızı istenilen adrese hemen teslim eder. Alanında en iyisi olma özelliğini çalışmaya başladıkları günden beri korumuşlardır.

Kadıköy kurye ile küçük ya da büyük boydaki her türlü eşyayı güvenle adresine teslim edebilirsiniz. Küçük paketleriniz için moto kuryeleri tercih edebilir, onların taşıyamayacağı büyüklükteki gönderileriniz içinde arabalı kuryeleri tercih edebilirsiniz. İstanbul trafiği Acil kurye için hiçbir zaman sorun olmamıştır. Müşterilerinin güvenini ve memnuniyetini her zaman önemseyen şirketimiz günün her anında zaman kaybı yaşamadan gönderilerinizi sizin için taşır

Kadıköy Kurye şirketine gelen her gönderi talebi Acil Moto Kurye'nin garantörlüğü altındadır. Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden çalışanlarımız gelen siparişleri talep edilen hizmet çeşidine göre mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmaktadır. Bu sayede müşterilerimizin çalışmalarında herhangi bir aksamaya sebep olunmamaktadır. Gönderi teslimatları söz verilen süre içersinde yapmak için kuryeler arasında hizmet kalitesini artırıcı sistemler uygular.

Alınan hizmet talebini operasyon merkezimiz hemen kuryemize ileterek adrese ulaşmasını sağlayarak gönderiyi aldırıp, belirtilen süreler içersinde teslim edileceği adrese teslim eder. Kadıköy Kurye ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunar.

Kadıköy kurye 'nin Beşiktaş, Aksaray, Taksim, Avcıları, Mecidiyeköy, Merter, Topkapı, Eminönü, Bakırköy, Beyoğlu, Kağıthane, Beyazıt, Küçükçekmece gibi birçok ilçede şubeleri bulunmaktadır. İhtiyacınız olan anda bizlere hemen ulaşabilirsiniz ve güvenle eşyalarınızı teslim edebilirsiniz. Kadıköy kurye servisimiz ile gönderilerinizi hem ekonomik bir fiyatla hem de bisiklet, araba ya da motorsiklet seçenekleri ile istediğiniz şekilde gönderebilirsiniz.

Motorlu kurye kiralama hizmeti de vermekteyiz.

Kadıköy Kurye ile eczanelerden ilaçlarınızı aldırtabilirsiniz.


Kadıköy Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.

Kadıköy Motorlu Kurye Hizmeti
Kadıköy Arabalı Kurye Hizmeti
Kadıköy Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Kadıköy Express Motorlu Kurye Hizmeti
Kadıköy Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Kadıköy Acil İlaç Hizmeti

(1) Comments

Acil Kurye2 min ago

Kadıköy merkezli firmamız ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.