Ferhatpaşa Kurye

(0216) 442 1241

  • Acil Kurye
  • 18 Ocak 2018

Ferhatpaşa Moto Kurye

(0216) 442 1241


Ferhatpaşa Moto Kurye

Ferhatpaşa Moto Kurye, mega kent olan İstanbul’un trafik problemine takılmadan gerçekleştirilen hızlı bir taşımacılık sistemidir. Standart taşımacılık hizmetlerinden farklılaşan ve müşterilerine hızlı bir taşımacılık alternatifi sunan firmamız, İstanbul’un her bölgesine hizmet vermektedir.

Özellikle taşımacılık sektöründe yaşanan gecikmeler, müşterileri oldukça zor duruma sokmaktadır. İstanbul gibi kalabalık ve yoğun trafik hacmi olan bir şehirde standart kargo hizmetleri bazı durumlarda yetersiz kalmaktadır. Tam da bu noktada firmamızın sunduğu moto kurye hizmetleri devreye girmektedir.

Ferhatpaşa moto kurye olarak, kurum veya kişilerden aldığımız acil durumda teslimatı gerçekleşmesi gereken gönderileri, motosikletlerimiz aracılığı ile aynı gün içerisinde kısa sürede teslimat noktasına ulaştırmaktayız. Özellikle acil durumdaki belge, evrak veya malzemelerin belirli saatler içerisinde teslimatını sağlayan moto kurye hizmetimiz, müşterilerine daima güvenilir ve kaliteli bir hizmet vermektedir. Haftanın her günü ve her saati müşterilerine hizmet veren Ferhatpaşa moto kurye, tüm ihtiyaçlarınıza farklı çözüm alternatifleri getirerek sizlere üstün hizmetler sunmaktadır.

Ferhatpaşa Moto Kurye Hizmetleri

Ferhatpaşa moto kurye hizmetleri kapsamında vermiş olduğumuz yüksek standartlara sahip taşımacılık hizmetimiz, yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe ile siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Oldukça hızlı ve avantajlı olan moto kurye hizmetimiz, tüm aşamaları titizlikle yürüterek müşterilerine tam güven sağlamaktadır. Bünyemizde çalışan tüm ekip arkadaşlarımız işlerinde uzman ve alternatif güzergâh bilgisine sahip deneyimli kişilerden oluşmakta, tüm motosikletlerimiz son modellerde seçilerek bakımları zamanında yapılmaktadır.

Firmamızın sunduğu nitelikli moto kurye hizmet faaliyetleri şu şekilde gerçekleştirilmektedir:

  • * Çağrı merkezimizi arayarak gerçekleştirilen görüşme ile sizlerden gerekli tüm bilgiler alınmaktadır.

  • * Acil teslimat gerçekleştirilmesi gereken belge veya ürün adresinizden teslim alınmak üzere, size en yakın noktada bulunan moto kurye ekibimiz adresinize yola çıkmakta, kısa sürede bulunduğunuz konuma ulaşmaktadır.

  • * Teslimatı gerçekleşecek ürün gerekli koruma önlemleri yapılarak kuryemiz tarafından emanete alınmaktadır. Adresinizden özenle teslim aldığımız gönderileriniz, kuryemiz tarafından oluşturulan takip kodu ile sizler tarafından takip edilebilmektedir. Sunduğumuz gönderi takip sistemi, bu anlamda müşterilerimize büyük bir güven vermektedir.

  • * Son model motosikletlerimiz ile sizlere belirtilen sürede teslimat noktasına ulaşmak adına kuryemiz hızla yola çıkmaktadır. Trafik sorununu minimalize ederek, olabilecek en hızlı şekilde teslimat noktasına ulaşılmaktadır.

  • * Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda teslimatınız sorunsuz şekilde istediğiniz adrese ve kişilere gerçekleştirilmektedir. Teslim edildi bilgisi sistemimiz aracılığı ile sizlere ulaştırılmaktadır.

Ferhatpaşa Moto Kurye Fiyatları

Ferhatpaşa moto kurye fiyatları, firmamızın sunmuş olduğu kaliteli hizmetlerine oranla olabilecek en makul fiyatlandırma ile müşterilerimize sunulmaktadır. Başından sonuna özenle yürüttüğümüz moto kurye hizmetlerimizin fiyatlandırması, teslimat noktası uzaklığı, teslimat saati gibi faktörler ile değişiklik göstermektedir. Bu noktada oluşturduğumuz fiyatlandırmalar tüm detaylar düşünülerek en doğru şekilde müşterilerimize sunulmaktadır.

İstanbul’un her ilçesine sunduğumuz üstün taşımacılık hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve fiyat bilgisi öğrenmek için iletişim bölümündeki numaralarımızı 7/24 arayabilir, sorunsuz taşımacılık hizmetlerimizden bir telefonla faydalanabilirsiniz.

(1) Comments

Acil Kurye2 min ago

Ferhatpaşa merkezli firmamız ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment