Bostancı Kurye

(0216) 442 1241

 • Acil Kurye
 • 18 Ocak 2018

Bostancı Moto Kurye

(0216) 442 1241


Bostancı Moto Kurye

Bostancı moto kurye hizmetiyle, Bostancı bölgesinde bulunan tüm adreslere hızlı bir şekilde kargo taşımacılığı yapmaktayız. Moto kuryelerimiz sayesinde; zamandan tasarruf yaparak, kargolarınız kısa sürede evinize getirilmektedir. Günün her saatinde aktif olarak gerçekleştirdiğimiz dağıtım hizmetlerimizle, müşterilerimize en iyi ve en kaliteli taşımacılığı sunmaya gayret gösteriyoruz. Bu doğrultuda motorlu taşıtlarımızın donanımına ve hijyenine son derece dikkat ediyoruz. Son dönemlerde oldukça dikkat edilmesi gereken, Covid-19 kurallarına uygun bir şekilde araçlarımızı dezenfekte ederek, kargo dağıtma işlemlerimizi sürdürüyoruz. İş planlarımızı müşterilerimizin lehine olacak şekilde düzenleyerek, çalışma sistemimizi her yenilikle birlikte güncelliyoruz.

Bostancı Moto Kurye Dağıtımı

Bostancı moto kurye çalışanlarımız, kargolarınızı güvenli bir şekilde bilgilerini verdiğiniz adreslere teslim etmektedir. Ekibimiz, alanında eğitimli ve uzman sürücülerden oluşmaktadır. Bu anlamda taşıma esnasında herhangi bir sorun yaşanması ihtimalini minimuma indirgiyoruz. Gizlilik ilkesine dikkat ederek yürüttüğümüz kargolama sürecinde, kargolarınızın içerikleri hiç kimse ile paylaşılmadığının da altını çizmeyi isteriz. Ayrıca kargonuzun ambalajında herhangi bir açılma gibi olumsuz durumlar asla oluşmamaktadır. Kuryeleriniz son derece güvenli ve hızlı bir şekilde adresinize ulaştırılmaktadır. Kuryelerimiz dağıtım esnasında özellikle;

 • * Kargonuzun teslimat sürecinde zarar görmemesine,

 • * Kuryenizde; ambalaj yırtılması, ezilmesi, kırılması gibi durumların oluşmamasına,

 • * Kuryenizin adresinize hızlı bir şekilde ulaşmasına,

 • * Sağlığınızı korumak amacıyla, kuryenizin hijyen kurallarına uygun olmasına,

 • * Adrese getirildiğinde, kuryenizi Covid-19 kurallarına uygun şekilde teslim etmeye,

 • * Verilen adreste herhangi biri bulunmadığı taktirde, iletişim kurmaya özen göstermektedir.

Bostancı Moto Kurye Fiyatları

Bostancı moto kuryelerimiz, kaliteli kargo dağıtma ağına sahip olduğu için bazı nedenlere bağlı olarak fiyat konusunda değişiklikler oluşmaktadır. Bu değişiklikler;

 • * Bölge içinde ve bölge dışına yapılan teslimatlarda görülmektedir. Bostancı bölgesinde veya bölge dışında yer alan adreslere,Kurye göndermek istediğinizde bizlerle mutlaka iletişime geçmelisiniz. Çünkü teslim edilecek adresler şehir dışında olduğu için gidilecek mesafe artmaktadır. Bu nedenle Bostancı dışındaki adresler normal fiyatlara göre artış göstermektedir.

 • * Teslimatın yapılacağı tarih ve saatler de motorlu kurye fiyatlarının değişmesinde büyük rol oynamaktadır. Kurye dağıtımı öncesinde, gece veya gündüz kurye hizmetlerini öğrenmeniz tavsiye edilmektedir.

 • * Son olarak yıllık ekonomik durumlarında etkisiyle, kargo sektörü fiyatlarında belirli değişiklikler oluşmaktadır. Kargo firmaları kendi istekleri doğrultusunda fiyat listelerinde düzenlemeler yapmaktadır.

Hizmetlerimiz ve fiyat değişiklikleri hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz, sitemizdeki iletişim bilgileri üzerinden bizlerle görüşme sağlayabilirsiniz.

(1) Comments

Acil Kurye2 min ago

Bostancı merkezli firmamız ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment