Altunizade Kurye

(0216) 442 1241

 • Acil Kurye
 • 18 Ocak 2018

Altunizade Kurye Hizmeti

(0216) 442 1241


Altunizade Moto Kurye

Motorlu kurye taşımacılığı alanında, verdiğimiz kaliteli hizmet anlayışımızla, sizlere Altunizade bölgesinde hizmet vermekteyiz. İstanbul'un farklı bölgelerinde bulunan, birçok adrese hızlı bir şekilde kargolarınızı ulaştırmaya gayret ediyoruz. Kargolarınız teslim edilene kadarki süreçte, gizlilik, güvenlik ve hijyen kuralları adı altında, bütün konularda çok hassas davranıyoruz. Covid-19 kurallarına uygun biçimde yapılan teslimatlarımız sayesinde, sağlığınızı korumaya özen gösteriyoruz. Bu süreçte kargolarınız; sürekli dezenfekte edilen, motorlu araçlarımızla adresinize teslim edilmektedir. Teslimatı yapan, alanında deneyimli ve kibar kuryelerimiz eşliğinde, sorunsuz bir şekilde ulaştırılmaktadır. Hızlı bir şekilde gelmesini istediğiniz kargolarınız, tam saatinde sizlere ulaştırılmaktadır. Adresinize gelene kadar geçen süre zarfında, kargonuzun güvenliği en iyi şekilde sağlanmaktadır. İster Altunizade bölgesinde olsun, ister dışında fark etmeksizin güvenliği daima korunmaktadır.

Kargonuzun teslimatı yapıldıktan sonra kargonuzda alakalı herhangibir:

 • * Yırtılma,

 • * Açılma,

 • * Islanma,

 • * Ezilme,

 • * Kargonuzun yanlış teslim edilmesi,

 • * Kargonuzun yanlış olması,

 • * Kargonuzun evraklarında eksikler vb. gibi olumsuz durumla asla karşılaşılmamaktadır.

Altunizade Hizmet Alanları

Motorlu kuryelerimizle, göndermek istediğiniz her türdeki kargonuzu, adresinize hızlı bir şekilde teslim etmeye çalışıyoruz. Bu doğrultuda yapmış olduğumuz bütün hizmetleri özenli bir şekilde gerçekleştirmeye dikkat ediyoruz.

 • * Teslimat sürecinde, kargonuza ait bütün evraklar eksiksiz olarak hazırlanır.

 • * Kargonuzun paketlemesi dikkatli bir şekilde yapılır.

 • * Acil gönderilmesi gereken kargolarınız; acil kurye hizmetimiz kapsamında gerçekleştirilir.

 • * 7/24 aktif olarak dağıtım ve iletişim ağımız sayesinde kargolarınız hızlı bir şekilde teslim edilir.

Altunizade Moto Kurye Araçları

Altunizade Motor Kurye olarak firmamız; kargo gönderme hızına verdiği önem kadar kargolarınız güvenliğine de son derece dikkat etmektedir. Bu doğrultuda kargonuzu taşıyacak olan motorlu araçlarımızın bakımları, düzenli olarak yapılmaktadır. Özellikle Covid-19 tedbirleri dahilinde, motorlu taşıtlarımızın hijyenlerine son derece önem verilmektedir. Altunizade olarak yenilikçi bir taşıma anlayışına sahip olduğumuz için, motorlarımızın yapılarına da gerekli özen verilmektedir. Kargo araçlarımız; en son çıkan, teknolojik özelliğe sahip donanımlı araçlardan oluşmaktadır. Bu sayede motorlu araçlarımız, kargolarınızin güvenliğini en iyi şekilde sağlanmaktadır. Kargolarınız konulduğu bölümler, herhangi bir çarpma veya darbeye dayanıklı şekilde tasarlanmıştır. Yol boyunca kargonuzun yapısına zarar gelebilecek herhangi bir olumsuz durum asla oluşmamaktadır. Kargonuz teslim edilene dek, motorlu kuryelerimiz sayesinde, daima güvenliği ve gizliliği sağlanmaktadır.

Altunizade Moto Kurye Fiyatları

Altunizade moto kurye firması olarak kargo taşıma hizmetini, müşterilerimize en iyi standartlarda yapmaya çalışmaktayız. Bu standartlar hizmet fiyatlarımıza da yansımaktadır. Ülkenin ekonomik durumu ve kargo piyasasında var olan rekabet, yıllık kargo fiyatlarında değişiklik oluşmasına neden olmaktadır. Müşterilerimizin seçtikleri farklı yapıya sahip araçlarımız, fiyatları direkt etkilemektedir. Bu nedenle araç seçimi yapılırken, bütün araçların fiyat listesine dikkatlice bakılması gerekmektedir. Ayrıca teslimatın yapılacağı adresler de, kurye fiyatlarında farklılıklara neden olmaktadır. Özellikle İstanbul içine veya dışına yapılan kargo taşımacılığı, fiyatların değişmesinde büyük rol oynamaktadır. Bu nedenle kargonuzu teslim etmeden önce, kargo fiyatlarını bizlerle iletişime geçmeniz son derece faydalı olacaktır. İletişim ekibimizin sürekli takip ettiği telefon numaranız aracılığıyla bizlerle iletişim kurabilirsiniz. İstekleriniz doğrultusunda güncel olarak kullandığımız, web sitemiz aracılığıyla da bağlantı kurabilirsiniz. Hizmet alanlarımızı ve firma kapasitemizi incelemek adına sitemizi ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.

(1) Comments

Acil Kurye2 min ago

Altunizade merkezli firmamız ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment